18 september 2019

World Cleanup Day 21 sept. in onze wijk!

Op zaterdag 21 september is het World Cleanup Day. Op deze grootste wereldwijde opruimactie van het jaar gaan we samen met ruim 160 landen de planeet een grote schoonmaakbeurt geven. En Nederland doet natuurlijk mee! Ons doel? Het opruimen van zoveel mogelijk zwerfvuil! En vooral ook het verkrijgen van meer waardevolle informatie over het soort afval dat op straat en in het milieu ligt en de herkomst ervan. Dat inzicht is onmisbaar bij het vinden van structurele oplossingen. Hoe meer we te weten komen over het afval, hoe gerichter we namelijk kunnen werken aan oplossingen.

 

Christa Joan de Best organiseert deze opschoonactie in onze wijk.

De actie start om 11.00 op de parkeerplaats bij HETDOK. De actie duurt tot circa 15.00 uur.
Aanmelden kan via: www.plasticsoupfoundation.org/world-cleanup-day/